Call-центр ☏ (044) 392-01-94

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 08.00-18.00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:08.00-18.00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:08.00-18.00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:08.00-18.00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:08.00-18.00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09.00-13.00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний

12 особливостей «Паспортного сервіса»:

 • Клієнт для нас завжди №1. Недаремно ця особливість — у нас на першому місці. Всі світові, в тому числі, європейські сервісні центри піклуються про те, щоб клієнт був задоволений якістю та швидкістю обробки свого замовлення. Це – основна складова частина успішної репутації будь-якого підприємства.
 • Наші Центри обслуговування громадян постійно втілюють інновації в процес надання послуг. На сьогодні є практично всі умови для легкого, простого, комфортного та швидкого оформлення документів для виїзду за кордон.
 • «Паспортний сервіс» - це професіонали високого рівня. Основа якісного обслуговування – висококваліфікований персонал. У нас працюють професіонали з великим досвідом роботи, високим рівнем професіоналізму та компетенції в оформленні документів. Тому Ви можете не сумніватись, що Ваші документи будуть виготовлені з дотриманням всіх державних норм.
 • «Паспортний сервіс» гарантує комфорт своїм клієнтам. Все, що Вам треба зробити - це прийти до одного з Центрів обслуговування з пакетом документів, а все інше за Вас зроблять наші співробітники.
 • З порогу «Паспортного сервіса» починається подорож до світу. Тільки-но Ви отримуєте свій закордонний паспорт, перед Вами відкриваються двері в дивовижний світ подорожей.
 • «Паспортний сервіс» - це новий рівень та формат надання послуг. Ми покликані остаточно змінити поняття обслуговування в державних підприємствах. Тепер оформити закордонний паспорт та закордонний паспорт для осіб, які не досягли 16 років, стало так просто, як випити чашку кави.
 • З «Паспортним сервісом» - набагато швидше. У нас немає класичних черг та попереднього запису. Ви приходите до нас в Центр з усіма необхідними документами, та отримуєте всі необхідні послуги: оформлення та фотографування, а коли документ буде готовий – Ви отримаєте SMS – повідомлення.
 • Працювати з «Паспортним сервісом» - задоволення. Ми надаємо комфорт та приємний сервіс в сфері оформлення документів.
 • «Паспортний сервіс» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми намагаємось приділити максимум уваги особливостям кожної людини, яка звертається в наш Центр. Ми враховуємо всі побажання та критику і робимо наш сервіс краще. Ми робимо це разом з Вами!
 • З «Паспортним сервісом» все прозоро. Ви сплачуєте вартість послуг на місці та отримуєте всі чеки.
 • «Паспортний сервіс» - швейцарська точність в Україні. Всі найкращі світові та європейські стандарти втілено в нашому рівні обслуговування. «Паспортний сервіс» є еталоном надання послуг в сфері оформлення документів, адже все виготовляється згідно із заявленим державним термінам.
 • Персонал «Паспортного сервіса» завжди чекає на Вас! Ми робимо все для того, щоб кожний клієнт був задоволений.

© 2017 ДП "Документ"

Політика конфіденційності