Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЕМ И ВЫДАЧА ДОКУМЕНТОВ

ПН: 10:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ВТ:10:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
СР:10:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ЧТ:10:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ПТ:10:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
СБ:10:00-14:00 БЕЗ ПЕРЕРЫВА НА ОБЕД
ВС:Выходной
  • Головна
Оцените материал
(0 голосов)
Паспортний сервіс з проспекту М. Бажана, 1Е переїхав до оновленого, більш комфортного й сучасного приміщення. Його нова адреса: проспект Миколи Бажана, 38, ТЦ «СLEVER», пов.2 (біля метро «Харківська»).
Оцените материал
(0 голосов)
В Україні 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів місцевих рад, а також голів міст, сіл і територіальних громад. Кожен громадянин України, якому на момент голосування виповнилось 18 років, має конституційне право взяти участь у виборах, а підставою для отримання виборчого бюлетеня є паспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.
Оцените материал
(1 Голосовать)
Державному підприємству «Документ» та його успішному бренду виповнилось 17 років. Шановні колеги! Ваші високі ділові якості, повага до людей, бажання сприяти їм у вирішені питань трансформувались для підприємства у слоган багаточисельних задоволених клієнтів «Вартий уваги. Гідний тебе».
Нам 17 років: 5.0/5 - 1 просмотров
Оцените материал
(2 голосов)
Государственная миграционная служба Украины при участии Министерства цифровой трансформации Украины, Государственной налоговой службы Украины и при поддержке Офиса поддержки реформ (SURGe), финансируемого Правительством Канады, внедрено при достижении лицом 14-летнего возраста, предоставления двойного услуги по одному обращению: по оформлению паспорта гражданина Украины и одновременного присвоения регистрационного номера учетной карточки налогоплательщика.
ID-карта +РНКУПН(ИНН) за одно обращение: 2.5/5 - 2 просмотров
Оцените материал
(2 голосов)
Міністерством цифрової трансформації України разом з Державною міграційною службою України за участю Президента України, Прем’єр-міністром України, Міністерством внутрішніх справ України 22 квітня поточного року проведена on-line презентація з використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ».
Презентація використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ»: 1.0/5 - 2 просмотров
Оцените материал
(8 голосов)
Від сьогодні, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації. В пункті 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року сказано: «Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи».
Оформлення ID-карти за місцем звернення!: 3.6/5 - 8 просмотров
Страница 1 из 40

Gorodok galary